Kdo že to jsme?

Jsme družina roverů a rangers, která se podílí na vedení dětí v oddíle. Mimo to spolu rádi vyrážíme na různé společné akce. Chodíme do kina, na přednášky, na basket nebo hrajeme a zpíváme.

Proč NARVAL ?

• Jdeme do věcí po hlavě! Pěkně rohem napřed.
  • Narvalové žijí ve svých společenstvích, se kterými čelí nástrahám arktického moře. I my chceme takové společenství tvořit.
  • Narval je také symbolem svobody. Narval potřebuje svobodu a prostor ke svému životu, jinak umírá.

Letní Narval trip 2021

Na začátku prázdnin jsme se vydali k přehradě Pastviny, kde jsme si užili zábavu na vodě, výpravy po okolí, hraní Dračího doupěte a Bangu a taky jsme se byli podívat na naše letošní tábořiště.

Hra na poutníka s lehkým srdcem – Jizerky 2020

O prázdninách jsme se vydali na 7 dní putovat po Jizerských horách. Ušli jsme přes 150 km, prošli všech 15 jizerských tisícovek a na závěr jsme si udělali dokonce i borůvkové knedlíky.

Silvestr 19/20

Rozhodli jsme se společně oslavit příchod Nového roku a to na našem tábořišti v teepee. Udělali jsme potní chýši, zahráli společně pár her, zasoutěžili v žebříkované a navštívili zříceninu Templštějn.

Na seakajaku kolem Krku – Chorvatsko 2019

Vydali jsme se do Chorvatska objet ostrov Krk na seakajacích. V sedmi dnech jsme nejen pádlovali, ale navštívili i zdejší historická města a posbírali několik desítek pytlů odpadků na plážích.